Укрпромфінанс-Безпека
Понад 10 років бездоганної роботи
Витрати на безпеку - інвестиції в спокій!
(044) 599-30-02
(044) 599-30-04
(050) 912-07-63

Оренда стаціонарних арочних металодетекторів

M-scope Fisher Labs Компанія ТОВ «Укрпромфінанс-Безпека» надає послуги з оренди переносних арочних металодетекторів M-scope Fisher Labs по всій Україні, з обов’язковим виїздом фахівця, який  встановить та налаштує обладнання з чутливістю, відповідно до бажань замовника, та буде супроводжувати їх роботу протягом всього часу оренди.

При необхідності можливий виїзд працівників охорони, для забезпечення перевірки відвідувачів на наявність заборонених предметів і контролю безпеки проведення заходу.

 

 

Переносні арочні металодетектори працюють на вбудованих акумуляторах до 15 годин, після чого підключається мережеве джерело 220В - зарядний пристрій. Рамки мають 3 зони виявлення:

3 зони виявлення

     1)    Голова, плечі

     2)    Торс

     3)    Ноги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Можливість виставлення чутливості на стільки максимальна, що рамка зреагує навіть на найменшу кількість металу. Також присутня функція контролю входу і виходу відвідувачів, лічильник, який контролює кількість людей, які пройшли та кількість спрацювань на метал.

Панель управління переносного арочного металодетектора захищена кодом доступу, так що ніхто не зможе змінити і скинути його налаштувань крім фахівця.

Панель управління M-scope Fisher Labs

Сам арочний металодетектор зручний для транспортування і перевозиться до місця об'єкта на власному транспорті компанії.

M-scope Fisher Labs

З прикладами проведених заходів ТОВ «Укрпромфінанс-Безпека» з застосуванням арочних мелодетекторів можна ознайомитись в фотогалереї або перейти за цим гіперпосиланням та вибрати альбоми «Пропускний режим».